שאלתם את עצמכם פעם מה החשיבות של ציוד לעבודה בגובה. אם מסתכלים על נתונים סטטיסטיים מגלים שלצערנו, למרות המודעות שהולכת וגוברת בנושא, למרות שאחת לכמה שבועות אנו שומעים על עוד ועוד הדרכות בתחום הזה, עדיין יש עשרות פצועים והרוגים בשנה בעקבות ביצוע עבודות בגובה בעקבות שהייה בגובה שאיננה בטיחותית.

ציוד לעבודה בגובה

רוב המקרים קורים בענף הבנייה בישראל ולכן יש חשיבות רבה להדרכות בטיחות ולידע המועבר בהן, ידע הקשור לשימוש נכון בציוד לעבודה בגובה.

 

כיצד מגדירים עבודה בגובה במדינת ישראל?

עבודה בגובה במדינת ישראל מוגדרת כעבודה שהיא מתחילה מעל 2 מטרים ושיש בה סיכוי שעובד יפול או יפגע.

למשל:

 

סיכונים הקיימים בעבודות בגובה

אחת הבעיות הקיימות בתחום העבודה בגובה הוא שעובדים לא יודעים כיצד לעבוד נכון עם הציוד שברשותם שנועד להקל עליהם ולמנוע פציעות ותאונות עבודה. לכן, קיים חוק המחייב כל עובד בגובה בישראל לעבור הדרכות בטיחות.

 

חשיבות הדרכות לעבודה בגובה

הדבר החשוב ביותר בהדרכות היא להסביר לעובדים ולתת להם את כל הכלים לשמור על החיים שלהם תוך כדי עבודה.את זה הם יכולים לעשות בעזרת אותם אביזרים וציוד מיוחד לעבודה בגובה כמו סולמות, קסדות, רתמות, סלי הרמה, במות הרמה וכדומה…

 

מה לומדים בהדרכות הללו?

 

לאחר שהבנתם את החשיבות הרבה במעבר הדרכות אלה וביצוע רענונים, כעת כל שנשאר לכם הוא לבחור חברה מקצועית המתמקצעת בהעברת הדרכות אלו.

 

אחרי שנים של ניסיון בתחום בחרנו לספק לקהל הלקוחות שלנו מדריך עבודה בגובה בו מוצגים כל כללי העבודה והשימוש הנכון בציוד הנלווה, הכל במטרה לאפשר מקסימום בטיחות בעבודה ומינימום פגיעות בסביבת העבודה.

 

נשמח לסייע לכם בתהליך שלב אחר שלב, להצמיד לכם מדריך או צוות מדריכים מקצועיים שעוברים כל הזמן הדרכות מסודרות ומתעדכנים בכל מה שחדש ורלוונטי לתחום. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונציגנו יחזרו אליכם לתיאום הדרכה מסודרת.

 

ציוד לעבודה בגובה

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה