רצפת אפוקסי

בטיחות העובדים היא החשובה מכול! אל תתפשרו ותנו להם את הטוב ביותר!

לחידוש הדרכות בגובה, חייגו למספר:

 

אחרי שנים רבות שבהן רצפת אפוקסי הייתה רלוונטית בעיקר עבור מרחבים ציבוריים שונים, חניונים, מוסכים ואף אולמות ספורט, כיום האופציה של רצפת אפוקסי ניתנת ליישום גם ברצפה של בתים פרטיים. אם שמעתם על האופציה של רצפת אפוקסי ואתם מעוניינים לברר מהי אותה רצפה והאם היא תתאים לבית הפרטי שלכם, במאמר הבא תקבלו את כל המידע הרלוונטי אודות הנושא.

מהי רצפת אפוקסי?

אפוקסי הוא חומר פולימרי נוזלי. מדובר על חומר שמתקשה מייד לאחר שמערבבים אותה עם זרז כימי מתאים. האפוקסי משמש במגוון רחב של יישומים שונים הן בתעשייה והן בבנייה. ניתן למצוא אותו לעיתים גם בעולם הנגרות והאומנות. היתרונות של האפוקסי הם שהוא מונע החלקה, קל מאוד ליישם אותו, קל מאוד לנקות אותו, הוא עמיד מאוד מפני שחיקה, חבטות ופגעי זמן וכן, הוא מאפשר לייצר עיצובים מיוחדים מאוד המעניקים לכל מתחם מראה מעוצב באופן ייחודי ויוצא דופן.

בפועל, תהליך ציפוי אפוקסי לרצפה הוא תהליך שבמסגרתו שופכים את החומר הנוזלי בתוספת הזרז הרלוונטי. החומר מתאזן ומפולס בעצמו כאשר יש צורך במעט סיוע מאנשי מקצוע וכלים מקצועיים. לאחר מספר שעות החומר מתקשה לחלוטין והופך למשטח חזק מאוד שניתן לעצב אותו כרצפה שקופה, רצפה במגוון דוגמאות גרפיות שונות עם גוונים חצי שקופים, שקופים או אטומים לחלוטין או שילוב של חפצים אמיתיים המונחים מתחת ליציקה של חומר האפוקסי ויכולים ליצור אפקט של רצפת תלת ממד.

ריצוף אפוקסי על ריצוף קיים- האם זה אפשרי?

אם אתם תוהים האם ניתן להשתמש בציפוי אפוקסי על ריצוף קיים התשובה לכך היא בהחלט כן. לא מדובר אמנם באופציה המומלצת ביותר שכן, יישום האפוקסי על רצפה קיימת מצמצם את גובה החדר ויוצר מפלס גבוה יותר ביחס לחדרים האחרים בבית. מומלץ ליישם את האפוקסי על משטח בטון או משטח ייעודי אשר מכסים עם שכבת בסיס ועל גביה מבוצעת יציקת אפוקסי שאמור לייצר את העיצוב הסופי.

יחד עם זאת, על אף שהדבר פחות מומלץ, ריצוף אפוקסי אפשרי גם על גבי רצפה קיימת ועל כן, מומלץ להתייעץ עם גורם מקצועי שמתמחה בתחום זה ולהגיע להחלטה על סמך כל היתרונות והחסרונות. חשוב מאוד לבחור בגורם מקצועי בתחום רצפות אפוקסי שיש לו את היכולת לתת לכם מידע מהימן לגבי ריצוף אפוקסי על ריצוף קיים וזאת בכדי שבהתאם לכלל הפרמטרים שהוא יציין וכן היתרונות והחסרונות שהוא ימנה, תוכלו להגיע להחלטה הטובה ביותר.

כמו כן, חשוב מאוד לבחור באופן כללי בחברה מקצועית ואמינה לצורך יישום רצפת אפוקסי על מנת שהיא תהיה הרצפה הטובה ביותר, האיכותית ביותר וכמובן, בדיוק בעיצוב הרלוונטי לכם. כדאי לברר אודות כל חברה טרם בוחרים בה וכמובן לקבל המלצות לגבי החברה ממכרים, חברים, בני משפחה ועוד.

 

מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!