אנו מציעים לכם קורס עבודה בגובה במחיר הזול בישראל בהתחייבות !!!! החל מ100 שח לתלמיד פנו אלינו עוד היום

קורס עבודה בגובה מחיר

הסיכון בעבודה בגבהים תופס מקום עיקרי בשנים האחרונות. עקב ריבוי תאונות העבודה הרבות, החליטה מדינת ישראל למנוע סיכונים מיותרים, פציעות ואבדות באמצעות קורס עבודה בגבוה. באמצעות קורס עבודה בגובה מחיר ניתן לקבל קורס במחיר נוח שייתן לעובדים את כל המידע שהם זקוקים לו בעת עלייתם לעבודה בגבוה.

מהו קורס עבודה בגובה מחיר זול או יקר? 

קורס עבודה בגובה מחיר הוא קורס אשר נועד לכל מי שמעוניין לעבוד בעבודות עבודה בגובה בסוגי עבודה שונים. עם קורס עבודה בגובה מחיר לא יקר, ניתן להעביר לעבוד את כל הידע שהוא צריך לדעת בעת עבודות בשטח. מכיוון שרוב העבודות בשטח נגמרות עקב חוסר ידע מספיק בתפעול המכשירים ושימוש באמצעי מיגון מתאימים. באמצעות קורס עבודה בגובה מחיר שפוי ניתן לדעת כיצד להתמודד עם סכנות בשטח וכן למנוע תאונות עבודה שמסתיימות בפציעה או במוות של העובד.

למי מיועד קורס עבודה בגבוה ?

קורס עבודה בגובה מחיר משתלם מתאים לכל מי שמעוניין לעבוד בעבודות בגובה של 2 מטרים או לעבודות קרקע במשטח הנמצא בעומק של 2 מטרים ויותר. תקנות אלה הם תקנות מחייבות של משרד התמ"ת וכן של מדינת ישראל. התקנות נועדו למנוע תאונות עבודה של העובדים אשר מסתיימות בפציעה או במוות וכן להגן על העובדים במהלך עבודתם בשטח. ביצוע העבודה בהתאם לתקנות העבודה בגובה מונעת מקרי מוות מיותרים וכן נותנת לעובד את כל הידע שהוא צריך לדעת בעת סכנות בשטח בהן הוא נתקל בעבדותו. לא תמיד העובדים יודעים על להתמודד בגובה עם סכנות שצצות להן באופן פתאומי, הקורס עבודה בגובה מחיר משתלם נותן להם מידע עשיר לגבי ביצוע עבודתם בשטח. באמצעות תרגול מעשי בקורס עבודה בגובה הם לומדים כיצד להתמודד במצבים שונים שהם לבד, איך להתגונן במצבים אלו ועוד.

מי מעביר את קורס עבודה בגובה ובאיזה מחיר ?

את קורס עבודה בגובה מחיר מעביר מדריך עבודה בגובה מוסמך אשר עבר הדרכות למדריך מוסמך. במהלך הקורס מתנסים העובדים בשטח על מנת לצבור ניסיון ולהבין איך לעבוד נכון בגובה, וכיצד להתמודד עם סכנות קיימות בשטח תוך כדי מיגון נכון אשר שומר על בטיחותם בגובה. לאחר סיום הקורס בהצלחה הם מקבלים אישור עבודה בגובה אשר מאפשר להם לעבוד בעבודות בגובה בהתאם לסוג העבודה שהם עובדים. ההדרכות בקורס מחולקות לסוגי העבודה השונים, כך שבסיום כל הדרכה מקבל העובד את ההסמכה בתחום בו הוא עובד.

מחיר קורס עבודה בגובה

קורס עבודה בגובה הוא חובה לכל מי שרוצה לעסוק במקצועות העבודה בגובה. קורס עבודה בגובה מחיר עולה 2,500 ₪ במידה ומדובר על כתה עם עשרה משתתפים. אך אם מדובר על הרשמה באופן פרטי ניתן לקבל הנחה עבור קורס עבודה בגובה במידה והמשתתף לומד עוד קורס נוסף באותו מוסד לימודים. חיילים משוחררים יכולים ללמוד את המקצוע באמצעות הפיקדון שהם מקבלים מהצבא. כמו כן, הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה משתתפת בעלות של 75% מעלות הקרוס לחברים אשר חברים באיגוד הקבלנים הדרכה בגובה.

אילו תעודה ניתנת בסיום קורס עבודה בגובה?

בסיום קורס עבודה בגובה  לאחר שהמשתתפים בו עברו הדרכות מעשיות ועיוניות כאחד, הם מקבלים תעודת הסמכה באישור משרד התמ"ת, תעודה זאת תקפה עד לשנתיים ויש לרענן אותה בסיום פקיעתה. לכן אם הסתיים הזמן ועבוד לא חידש את התעודה הוא לא רשאי לעבודות בעבודות בגובה ולא יחש כמוסמך לעבוד. לכן חשוב לשים לב לפקיעת התעודה ולחידושה.

באילו מקומות ניתן לבצע את קורס עבודה בגובה ?

את הקורס עבודה בגובה ניתן לעשות במוסדות לימוד ובחברות שונות ברחבי הארץ אשר עומדים בדרישות התמ"ת. דרישות אלו כוללות: ידע בתפעול במות הרמה, סולמות, גגות, פיגומים, מקום  מוקף, רמפות ועוד. כמו כן, הם חייבים לדעת כיצד לתפעל את הציוד הנדרש לעבודה, מהן שיטות העבודה המעשית בשטח, וכיצד יש להתייחס לאלמנטים שונים שיכולים לסכן את חייהם כמו למשל התחשמלות. חשוב שתבררו אילו מוסדות וחברות קרובים לאזור מגוריכם ותרשמו אליהם בהקדם האפשרי על מנת שתוכלו להתחיל את הקורס כמה שיותר מהר ולקבל תעודת הסמכה לכך. כמו כן, אל תשכחו שללא חידוש ההסמכה לא תוכלו לעבוד בתור עובדים מוסמכים בגובה.

 קורס עבודה בגובה מחיר

 

כתיבת תגובה