ציוד בטיחות בעבודה

 

הכנת השטח מראש בכל מה שקשור לבטיחות בעבודה החל מהכשרות לעובדים, דרך הסבר מקיף ומדויק על איך עושים שימוש בציוד בטיחות בעבודה מסייעים להפחית את הסיכוי לפציעות ותאונות בעקבות עבודה בגובה בעשרות אחוזים.

 

קצת רקע על בטיחות בעבודה

חשוב לזכור כי תקנות הבטיחות הן דבר דינאמי שמשתנה כל הזמן, לכן אם רק נעבור עם העובד שלנו ביום העבודה הראשון שלו על הציוד שקיים בחברה, או במפעל שלנו ונראה לו איך משתמשים בציוד הזה, זה ממש לא משהו שיחזיק לאורך זמן.

 

על כל מעסיק חלה החובה לדאוג שכל העובדים שלא ידאגו כיצד לפעול בשטח בצורה הבטיחותית, כיצד לתפעל את כל המכשור והציוד שנועד להגן ולשמור עליהם תוך כדי ובזמן עבודה ולבצע תחזוקה של אותם תכנים לאורך כל השנה. בנוסף, יש לשים לב שכל עובד מקבל מידע רלוונטי, בהתאם לכל הדרישות שקיימות בתחום הבטיחות בעבודה.

 

מהו ציוד בטיחות בעבודה?

ניתן להגדיר את סוגי הסכנות לעבודה בגובה ולחלקן לשתי קבוצות:

  1. סכנות שיכולות לקרות לעובד עצמו כמו למשל נפילה, תילוי ממושך, פציעה וכדומה…
  2. סכנות הקשורות לסביבת העבודה של העובד

 

לכן, גם הציוד לעבודה בגובה מתחלק לפי שתי הקבוצות הללו. לקבוצה הראשונה נתאים ציוד שיסייע לשמור על העובד עצמו כמו למשל קסדה, רתמת גוף, מערכות בטיחות למניעת נפילה, מערכות בלימה ולקבוצה הראשונה נתאים למשל מערכות בטיחות הקשורות לכלים ולאביזרים עצמם כמו למשל כבלי עיגון לכלים.

 

באילו תחומים יש צורך בציוד בטיחות בעבודה?

כל עבודה המתבצעת בגובה של למעלה משני מטרים מוגדרת כעבודה בגובה ומחייבת שימוש בציוד מגן ומערכות בטיחות. הנה כמה דוגמאות:

  • שיפוצים בגובה
  • עבודות איטום בגובה
  • בניית קטנסטרוקציות, פרגולות ומרפסות בגובה
  • כל עבודות הסנפלינג לרבות ניקיון חלונות ניתוק וחיזוק אריחים, החלפת מרזבים, הרחקת יונים וכדומה…

לחברתנו ניסיון רב בביצוע קשת רחבה של סוגי הדרכות אותן אנו מתאימים לצרכים של החברה, המפעל או הארגון וסוגי העבודות בגובה אותן העובדים מבצעים.

אנו נמצאים שנים רבות בתחום העבודה בגובה ומתעדכנים בכל מה שחדש בתחום במטרה לספק לכם את המידע העדכני והאיכותי ביותר עבור העובדים שלכם ועבור העסק שלכם.

 

ההדרכות שלנו מספקות את המידע המקיף והמקצועי ביותר אותו כל עובד שעובד בגובה חייב בכדי לשמור על עצמו ועל החיים שלו. ההדרכות כוללות בין השאר מבוא כללי והדרכות על סולמות, גגות, קונסטרקוציות, במות הרמה, סלי הרמה, פיגומים ועוד. ההדרכות מתבצעות בקבוצות קטנות ורלוונטיות לסוג העבודות אותן העובדים שלכם מבצעים במהלך יום עבודה שגרתי.

 

למידע נוסף אודות הדרכות בגובה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ואנחנו כבר נחזור אליכם עם כל מה שצריך כדי להתקדם בתהליך.

בטיחות בעבודה בגובה

בכל פרויקט בנייה, בין שמדובר בבניית בית פרטי ובין שמדובר במגדל משרדים, מתבצע חלק מהעבודה ולעיתים גם רוב העבודה, בגובה רב. לצורך העניין, עבודה בגובה

קרא עוד »

כלי עבודה לעבודה בגובה

שלח בשנים האחרונות קיימת תאוצה משמעותית בעבודות בינוי וניקיון חלונות אשר מבוצעות בגובה באמצעות סנפלינג. הדרך הקלה ביותר לתחזוקה השוטפת בבניינים רבי הקומות אשר צצים

קרא עוד »

בטיחות בגובה

הנושא של בטיחות בגובה הוא ללא ספק אחד הנושאים שמעסיקים היום יותר מכל את המוסד לבטיחות וגהות במשרד העבודה ולא בכדי. שורה של תאונות עבודה,

קרא עוד »

מדריך עבודה בגובה נתניה

מחפשים מדריך עבודה בגובה? ממוקמים בנתניה ולהערכתכם בחיפוש מדריך עבודה בגובה נתניה היא העיר בה אתם אמורים לחפש את המדריך המבוקש? מה חשוב לבדוק לפני

קרא עוד »

הדרכת עבודה בגובה ירושלים

כחלק מהניסיון שלכם להגביר את רמת הבטיחות בפרויקטים שלכם החלטתם לשלב הדרכות עבודה בגובה לעובדים? זהו כנראה המהלך הנכון והכדאי ביותר שאתם יכולים לעשות בנושא

קרא עוד »
התקשרו עכשיו