החלקת בטון

בטיחות העובדים היא החשובה מכול! אל תתפשרו ותנו להם את הטוב ביותר!

לחידוש הדרכות בגובה, חייגו למספר:

 

משטחי חוץ רבים מבוססים כיום על בטון מוחלק. בטון מוחלק מהווה את טכניקת הריצוף המועדפת ביותר על ידי בעלי בתים פרטיים, מעצבים, אדריכליים שונים ועוד. בעוד שהחלקת בטון רלוונטית כיום גם עבור ריצוף פנים, אין ספק שהחלקת בטון מהווה את אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור ריצוף חוץ. אם אתם מחפשים ריצוף מתאים למרפסת שלכם, לחניה שלכם, או לגינה שלכם. או אם אתם קבלנים או אדריכלים אשר מכינים תוכנית ריצוף לשטחים גדולים כגון: פארקים ציבוריים, אין ספק שהחלקת בטון מהווה את הבחירה הנכונה והטובה ביותר עבורכם.

מהן האפשרויות לריצוף חוץ?

כיום ניתן למצוא כאמור מגוון אפשרויות שונות עבור ריצוף חוץ. בין האפשרויות השונות ניתן לבחור בבטון מוחלק אשר מהווה את האופציה המועדפת ביותר ויוצר משטח בטוח, נוח, דקורטיבי ומרשים לכל מקום כמעט. בטון מוטבע אשר עליו מרססים חומר שחיקה מיוחד המאפשר לצבע לחדור לשכבה העליונה שלה ובאמצעות תבניות ומכשירים מיוחדים ניתן להטביע צורות, ציורים ועוד. ניתן להשתמש באבנים שונים לצורך ריצוף חוץ או באריחים קרמיים הרלוונטיים לריצוף חוץ, לגינה ועוד.

מהם היתרונות של בטון מוחלק

לבטון מוחלק יש לא מעט יתרונות. ראשית כל, יש לו מראה מרשים מאוד ומבריק לאחר ביצוע הגימור. הוא בטוח מאוד לשימוש ובטוח מאוד לדרוך עליו שכן הוא מונע החלקה. מלבד זאת, החלקת בטון מתאימה כמעט לכל רצפת בטון ובכל מקום: בבית, בגינה, במשרדים, בתוך מבנה, בשטח מסחרי, בגנים ציבוריים, בכבישים, במגרשי ספורט ועוד.

כיצד מתבצעת החלקת בטון?

החלקת בטון היא פעולה אשר מתבצעת באמצעות מכשיר מיוחד שנקרא הליקופטר. יש צורך לצאת ראשית כל את הבטון כרגיל כאשר תמהיל הבטון יהיה שונה מתמהיל בטון רגיל. חשוב מאוד לתת לאיש מקצוע לבצע את העבודה על מנת שהוא יפיק את התמהיל הנכון ביותר. לאחר הנחת הבטון ולאחר יישור הבטון יש לבצע את ההחלקה עם ההליקופטר. בסופו של דבר מורחים חומר שנקרא סילר שרלוונטי מאוד למראה הסופי של הבטון החלק והמבריק וכן שומר על הבטון מפני חדירת מים שעלולה לגרום לסדקים ובקעים בבטון.

כמה זה יעלה לכם?

אם אתם תוהים כמה בעצם תעלה לכם החלקת בטון חשוב מאוד שתדעו שהמחיר למ"ר של החלקת בטון משתנה בהתאם לכמה פרמטרים כגון: אנשי המקצוע שבהם תבחרו לצורך החלקת בטון, גודל השטח, כמות החומר הנדרש, כמה מכשירי הלקופטר נדרשים לצורך יישור הבטון, בקשות מיוחדות הרלוונטיות לצורך עיצובו הסופי של הבטון, מזג האוויר ועונת השנה שבה מתבצעת העבודה ועוד.

אחד הדברים החשובים ביותר זה לבחור את החברה המקצועית, המנוסה והמומלצת ביותר עבור עבודת החלקת בטון וזאת בכדי שהעבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות. עבודת החלקת בטון היא עבודה למומחים בלבד ועל כן, אין להקל ראש בבחירת אנשי המקצוע הרלוונטיים לצורך התהליך.

מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!