הדרכת בטיחות באש

כמו כל תחום בעולם הבטיחות, גם בטיחות באש הוא נושא שמבוסס על מספר מרכיבים שונים כמו ציוד, ידע מקצועי, התנהלות אישית, התנהלות כללית וכמובן מודעות. משמעות הדברים היא שעל מנת להביא את רמת הבטיחות באש לרמה הנדרשת לכם במקום העבודה, ישנם כמה וכמה נושאים שתצטרכו לסמן בהם וי. זה לא מספיק להתקין זרנוק כיבוי, ואפילו אם התקנתם מערכת ספרינקלרים, המערכת הזאת לא תוכל להציל אתכם מאירוע אש חמור, אם אינכם יודעים כיצד להתנהל בשעת חירום. הדרכת בטיחות באש היא הדרכה שמיועדת להשיג שתי מטרות מרכזיות. פעם אחת, מיועדת ההדרכה להעניק למשתתפים בה את כל הידע המקצועי הנדרש להם על מנת להתנהל בזמן אירוע אש ועוד יותר מכך, למנוע אותו מלכתחילה. פעם שניה, מיועדת ההדרכה להעלות את רמת המודעות לסכנות האש ואת הכורח לשמור על כללי התנהלות קפדניים על מנת למנוע אירוע אש. הדרכת בטיחות אש ניתנת על ידי גורמים המתמחים בתחום הבטיחות במקומות עבודה, ובראשם חברת עידן בגובה המתמחה בכל נושא ניהול הבטיחות במקומות עבודה.

בטיחות באש – מערכות, יכולות ומודעת אחת גדולה

בטיחות באש הוא נושא שכולנו אוהבים לראות אותו כמטלה שאיתה עלינו להתמודד, עד שחס וחלילה פורצת אש. כשהאש פורצת, אם יש משהו שיכול להציל אותנו הלוא היא מדיניות בטיחות האש שבה נקטנו ומערכות בטיחות האש שאותן טרחנו להתקין ותרגולי הבטיחות באש שאותם טרחנו ליישם מעת לעת בכדי לשמור על עירנות ולהגביר מודעות. המשמעות היא שבכדי להבטיח את בטחון ובטיחות העובדים במקום העבודה בכל הקשור לאש, זה לא מספיק להתקין את המערכות הטכנולוגיות החדשניות לכיבוי אש וזה לא מספיק להתקין דלתות חסינות אש וזה לא מספיק לוודא שאין חומרים דליקים במרחב העבודה. מעבר לכל אלה, חשוב מאוד שכלל האנשים השוהים במרחב יהיו בעלי מודעות גבוהה לנושא הבטיחות באש, ידעו להתנהל בזהירות הנדרשת על מנת למנוע אירוע אש וידעו גם כיצד להתנהל במידה ואירוע כזה אכן מתרחש ובשביל כל זה, נדרשת הדרכת בטיחות באש.

הדרכת בטיחות באש של עידן בגובה

חברת עידן בגובה היא חברה המתמחה בכל נושא הבטיחות במקומות עבודה, במבני ציבור ובכלל. החברה מציעה שירותי ליווי, ייעוץ, תכנון, יישום וכמובן הכשרה והדרכה לעובדים, מנהלי עבודה, אחראי בטיחות ועוד. במסגרת זו מציעה החברה גם הדרכת בטיחות באש לעובדים, מנהלים ואנשי בטיחות אש. במסגרת ההדרכה לומדים המשתתפים על האופן בו פורצת שריפה, על המהירות של התפשטות האש והגורמים המעודדים את התפשטותה, על האופן בו עלינו להתמודד עם אש באמצעות פינוי המקום, מאמצי כיבוי, שימוש באמצעי כיבוי זמינים וכדומה. עוד לומדים המשתתפים כיצד עליהם להכין את המרחב על מנת למנוע את התפרצות האש מלכתחילה ועל מנת להגביר את רמת המוכנות למקרה של אירוע אש. במסגרת זו לומדים המשתתפים על הוראות החוק והתקנים בהם יש לעמוד על מנת לקבל את אישור רשויות כיבוי האש בישראל, והוראות אלה יכולות להשתנות עבור סוגים שונים של מבנים.

הדרכות בטיחות באש של עידן בגובה מועברות על ידי מדריכים מורשים ומוסמכים שעברו את כל ההסמכות הנדרשות של המוסד לבטיחות וגהות של משרד העבודה וכן עברו הכשרות והסמכות ייעודיות בתחום של בטיחות אש. הדרכות בטיחות אש כוללות בתוכן את כל המידע וכל הכלים הנדרשים לכם במקום העבודה, על מנת להכין את העובדים לאירוע אש, לבסס מדיניות אפקטיבית למניעת אירועי אש ולהתמודדות אפקטיבית בזמן אמת עם אירוע אש.

עבודה בגובה
govaguid_admin

קורס עבודה בגובה בצפון

אם במקום העבודה שלכם מתנהלת עבודה בגובה, חשוב מאוד שמנהל העבודה במקום יהיה בעל כל הכישורים הנדרשים על מנת לנהל את נושא הבטיחות בעבודה בגובה.

קרא עוד »

הדרכת בטיחות באש

כמו כל תחום בעולם הבטיחות, גם בטיחות באש הוא נושא שמבוסס על מספר מרכיבים שונים כמו ציוד, ידע מקצועי, התנהלות אישית, התנהלות כללית וכמובן מודעות.

קרא עוד »

בטיחות אש בבניינים

בטיחות אש הוא תחום נרחב שמשתרע הרבה מעבר לשלב כיבוי השריפה. יש החושבים כי כדי להשלים את הנושא של בטיחות אש בבניינים כל שצריך הוא

קרא עוד »
התקשרו עכשיו