איתור רטיבות

בטיחות העובדים היא החשובה מכול! אל תתפשרו ותנו להם את הטוב ביותר!

לחידוש הדרכות בגובה, חייגו למספר:

איתור רטיבות

לאחרונה שמתם לב שיש כתמים שונים על התקרה או על קירות הבית שלכם? אתם לא יודעים מה לעשות בנידון? אם כך, חשוב שתבינו: זו כנראה רטיבות. אומנם זה נכון שלכאורה הכתמים האלה רק מכערים את הדירה, אך בפועל, הם עלולים לגרום לנזקים הרבה יותר חמורים. עם עלולים להעיד על בעיה רצינית ביותר ולכן, אם אפשר לאתר את מקור הרטיבות וכך לטפל בעניין, למה לחשוב פעמיים? מצד שני, אם אתם אנשים קצת יותר מבוגרים, אתם בוודאי זוכרים שבעבר איתור רטיבות זו הייתה משימה מורכבת מאוד. זה דרש מאתנו להזמין אנשי מקצוע, ואותם בעלי מקצוע היום צריכים לשבור את הקיר בנקודות שונות, והכול במטרה לאתר את מקור הבעיה. התוצאה הייתה ברורה: עלויות מאוד גבוהות, תיקונים אינסופיים ולכלוך נוראי בבית. לכן ברור מדוע אנשים דחו כמה שרק אפשר היה את הזמנת השירות הזה, כי מי היה רוצה להתנדב לכזה בלגאן בבית?

איך מבצעים היום איתור רטיבות ביעילות?

אם תהיתם מה השתנה בתחום איתור הרטיבות בימינו, כדאי שתדעו שהשינוי בא לידי ביטוי בעיקר בציוד שבו עושים שימוש אנשי המקצוע. כלומר, אם בעבר האינסטלטור היה מגיע וצריך לתחקר את הלקוח כדי להבין איפה, פחות או יותר, כדאי לו לשבור את הקיר ולאתר את הנזילה, הרי שהיום הדברים עובדים בצורה הרבה יותר יעילה. בחברת NU FLOW איתור נזילות איש מקצוע מגיע עם ציוד ייעודי שכולל, בראש ובראשונה, מצלמה תרמית משוכללת ביותר. המצלמה הזאת מאפשר לנו להבין איפה בדיוק נמצאת הרטיבות, מה המקור שלה וכך לטפל בה בצורה הרבה יותר יעילה. איתור רטיבות זה מסוג אותם הדברים שאם אפשר לעשות אותם בצורה ממוקדת, הרי שכל הטיפול בה יהיה הרבה יותר נוח. לא צריך יותר להיכנס לאינספור שיפוצים ארוכים שעלולים להיות מתישים וגם לעלות הרבה מאוד כסף, כך שכל מה שנותר לכם הוא להחליט איזה איש מקצוע אתם רוצים להזמין.

בחירת אינסטלטור מתאים לאיתור נזילות

יש לכם התלבטות בין מספר אנשי מקצוע שיוכלו להגיע ולהציע לכם שירותי איתור רטיבות? רוצים להבטיח שתצאו מרוצים מכל העניין ומהטיפול במצב? אם כך, אנחנו מציעים לכם לברר: עד כמה איש המקצוע באמת מנוסה? האם יש ברשותו את הציוד הנדרש לצורך איתור רטיבות במהירות? האם יש לאינסטלטור גם לקוחות אחרים שיוכלו להמליץ עליו? חשוב מאוד לבדוק את כל אלה, כי הדבר האחרון שתרצו זה להזמין מישהו שעדיין עובד בשיטות הישנות כשכבר אפשר לעשות את הדברים אחרת. זה לא משנה אם הרטיבות נראית לכם קטנה או שזה כתם שהולך וגדל בכל יום. מה שבטוח זה שלא כדאי לדחות את הזמנת איש המקצוע שיוכל לבדוק את הדברים מקרוב, כי בסופו של דבר, ככל שהעניין יטופל מהר יותר, כך הזנק יהיה יותר קטן.

מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!