אודות

דור בטיחות

חברת דור בטיחות הוקמה בשנת 2020 כחברת בת לאילן זדה שרותי בטיחות בעבודה אשר קיימת למעלה מ 20 שנות ניסיון בתחום הבטיחות
אנו בדור בטיחות שמים כערך עליון את תחום הבטיחות בעבודה ורואה במתן השירותים שלה שליחות ישירה למען שיפור הבטיחות ומניעה של תאונות הבטיחות אצל כל אחד מלקוחותינו על ידי התאמת ההדרכות לאופי וצרכי הלקוח והמודרכים מדריכים בעל ניסיון רב וידע מקצועי נרחב ללא פשרות .
הדרכות בסביבת העבודה של הלקוח' ליווי לאורך כל תקופת ההסמכה. התנהלות מול גורמי פיקוח והכל תוך שמירה על כללי החוק הנדרשים.
דור בטיחות – הבטיחות שלכם זו המומחיות שלנו

בטיחות לפני הכל

אנו גאים מאוד ביכולת שלנו לשפר בצורה משמעותית את רמת הבטיחות אצל כל אחד מהלקוחות שלנו וגאים במיוחד ביכולת שלנו לעשות זאת במחירים נוחים והוגנים, המאפשרים ללקוחות שלנו לעבוד איתנו בצורה רציפה ולאורך זמן על מנת להבטיח שמירה על ערנות העובדים ומודעות שלהם לכל נושא הסכנות של העבודה בגובה.

ההדרכות שלנו

את הדרכות הבטיחות שאנחנו מעניקים ניתן להזמין באתר העבודה, במסגרת ימי עיון וכנסים ובכל סיטואציה אחרת. אנו נעזרים בשורה של אמצעים ויזואליים, הדגמות חיות וכמובן המחשה של אמצעי הבטיחות השכיחים על מנת להבטיח את העברת הידע בצורה מלאה ומושלמת לכל אחד מן העובדים.

פריסה ארצית

שירותי ההדרכה בכל רחבי הארץ, מתחייב לעמידה מלאה בלוחות זמנים ובתכניות הדרכה שנקבעו והוגדרו מראש ומאפשרת ללקוחותיה לבצע התאמה אישית של ההדרכות בהתאם לדגשים הייחודיים להם ולנושאים שבעיניהם חשוב מאוד להתעכב עליהם. בנוסף, מבטיחה החברה את העברת כל הידע המקצועי הנדרש שאותו חייב כל עובד שעולה לעבוד בגובה, להכיר בטרם עלייתו לעבודה. שמעון לוי והמדריכים שלו הם מדריכים מורשים מטעם המשרד לגהות ובטיחות בעבודה ועל כן לקוחות הנעזרים בשירותי החברה יכולים להעלות את העובדים שלהם לעבודה בגובה מתוך ידיעה ברורה שהם עומדים בתנאי החוק ותקנות הבטיחות המחייבות.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!